کد خبر: 766475 A

اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی (ویژه نمایشگاه بین المللی قرآن کریم) آغار به کار کرد، یک تیم از دانشگاه تهران و یک تیم از دانشگاه امام صادق (ع) به مرحله بعد راه یافتند.

به گزارش ایلنا، اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی (ویژه نمایشگاه بین المللی قرآن کریم) به ابتکار معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی و جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی و با حمایت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان جهاد دانشگاهی، با هدف ترویج سبک زندگی قرآنی و با شعار «قرآن معنای زندگی» در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم واقع در مصلی بزرگ امام خمینی تهران آغاز به کار کرد.

در اولین روز مسابقات مناظره دانشجویی (ویژه نمایشگاه بین المللی قرآن کریم) مناظره بین تیم‌های ثامن الاحجج از دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان تیم مخالف و تنقیح مناط تر افرازنده از دانشگاه تهران به عنوان تیم موافق و با گزاره «سبک زندگی اسلامی در دوره معاصر ایده‌ای سیاسی و ایدئولوژیک است؟» برگزار شد.

همچنین مناظره بین دو تیم عقل سرخ از دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان تیم موافق و تیم منتصرین از دانشگاه شهید بهشتی به عنوان تیم مخالف و با گزاره «سبک زندگی قرآنی با اقتضائات زمانی و مکانی عصر حاضر قابل اجراست» نیز برگزار شد.

بر اساس این گزارش با نظر داوران حاضر لیلا سنگی (مدیر ارزیابی و نیازسنجی جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه تهران)، مهدوی زاهد (مشاور حقوقی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی)، غفاری (عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه علامه و مدیر برنامه‌ریزی و ارزیابی و نظارت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی) تیم‌های تنقیح مناط تر افرازنده از دانشگاه تهران و عقل سرخ از دانشگاه امام صادق (ع) به مرحله بعد راه پیدا کردند

دانشگاه تهران رئیس دانشگاه قرآن کریم نمایشگاه بین المللی دانشگاه امام صادق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر