کد خبر: 765959 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف ۱۵۵ کیلو انواع مواد مخدر,, خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده در این باره اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در جنوب پایتخت پرونده ای در پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با تلاش های شبانه روزی دریافتند یک متهم به بهانه سفر کاری به یکی از استان های جنوبی مراجعه و اقدام به خرید مواد مخدر کرده که از مرزهای شرقی وارد کشور شده، افزود: متهم مبلغ هنگفتی نیز وجه نقد به حساب یکی از قاچاقچیان بومی منطقه واریز کرده است.

بخشنده با بیان اینکه خریدار پس از خرید محموله مواد مخدر با هواپیما به تهران مراجعه و فروشنده نیز به همراه یکی از همدستانش با یک خودرو پژوپارس سفید رنگ عازم تهران شدند، گفت: مراقبت های ویژه پلیسی از خودروی سواری انجام و تردد خودرو در طول مسیر تحت کنترل در آمد.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت وی تصریح کرد: متهمان که سعی داشتند ردپایی از خود بر جا نگذارند پس از چندین تغییر مکان در نهایت روز گذشته سی ام اردیبهشت ماه در حوالی اتوبان امام علی (ع) در حال تبادل مواد مخدر مشاهده شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان گفت: در یک عملیات ضربتی هر ۳ سوداگر مرگ دستگیر و از خودروی متهمان ۱۵۵کیلو انواع مواد مخدر شامل؛ ۵۵ کیلو تریاک، ۷۰ بسته حشیش به وزن ۷۵ کیلو و ۲۵ کیلو شیشه کشف شد. با تکمیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی هر ۳ متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر