کد خبر: 764916 A

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت:توجه به بزرگان و مفاخر ادب و هنر مورد توجه قرار گرفته و شورا در این حوزه فعال‌تر شده که نمونه آن را می‌توان انتخاب خیابانی به نام دکتر اسلامی ندوشن اشاره کرد که از ادیبان بزرگ و فردوسی‌شناسان بنام است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آرش حسینی میلانی رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران پیش از ظهر امروز در جلسه صحن علنی شورای شهر و در موافقت با صورت جلسه بیست و ششمین جلسه کمیسیون نام‌گذاری گفت: در بحث نام‌گذاری خیابان‌ها و معابر می‌توان رویکردهای مختلفی داشت که در این دوره، توجه به بزرگان و مفاخر ادب و هنر مورد توجه قرار گرفته و شورا در این حوزه فعال‌تر شده که نمونه آن را می‌توان انتخاب خیابانی به نام دکتر اسلامی ندوشن اشاره کرد که از ادیبان بزرگ و فردوسی‌شناسان بنام است.

وی در ادامه بیان کرد: شورایاری‌ها ارتباط نزدیکی با کمیسیون نامگذاری و شورا دارند که مباحث و نظرات مردمی را انتقال می‌دهند.

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران اظهار کرد:بهتر است تعداد نمایندگان کمیسیون‌های شورا در بحث نام‌گذاری افزایش یابد تا شاهد تنوع بیشتری در نام‌گذاری‌ها باشیم.

 

شورای شهر شورای شهر تهران صحن علنی محیط زیست هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر