کد خبر: 764810 A

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویر نوجوان ۱۱ ساله از شهروندان جهت مشخص شدن سرنوشت وی درخواست کمک کرد.

به گزارش ایلنا، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: در مورخه ۹۸/۲/۳ مادری با مراجعه به کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن به مأمورین اعلام کردند که پسرش به نام "اسماعیل" در محدوده بازار امام زاده حسن اقدام به دستفروشی می‌کرده که از تاریخ ۹۸/۱/۷ هیچ گونه مراجعتی به خانه نداشته است. او آخرین بار با همان البسه مشخص در عکس از وی ( تیشرت سبز رنگ – شلوار روشن و کفش صندل) منزل خارج شده است.

کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با پیگیری و استعلام از دیگر مراکز انتظامی، بیمارستان ها، پزشکی قانونی و .. سعی در پیدا کردن اطلاعاتی از اسماعیل داشتند اما هیچگونه اطلاعاتی در خصوص سرنوشت اسماعیل، تاکنون در اختیار آنها قرار نگرفته است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویر فقدانی اعلام داشت: از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعی از سرنوشت وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۱-۵۱۰۵۵۶۲۱  در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

8798

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر