کد خبر: 764308 A

مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دختر و پسرجهان در کشور کرواسی به پایان رسید و یک مدال نقره، سه مدال برنز و سه مقام چهارمی حاصل کار دانش آموزان کشور شد.

به گزارش ایلنا، در پایان مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دختر و پسر جهان که در روزهای ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه در شهر اسپیلت کشور کرواسی برگزار شد، تیم ملی دوومیدانی پسران و دختران کشورمان که به صورت منتخب وبا مسؤلیت اداره آموزش و پرورش استان خراسان رضوی به عنوان نماینده کشورمان در این رقابت‌ها شرکت کرده بود موفق به کسب ۷ عنوان شد.

در بخش پسران دانش آموزان کشورمان موفق به کسب یک مدال نقره توسط قاسم علی بابایی در دوی ١٠٠ متر با رکورد ۱۰،۹۴ و دو مدال برنز توسط مرتضی عباسپور در دوی ١١٠ با مانع با رکورد ۱۴،۲۵ و پرش طول با رکورد ۶،۹۸ و همچنین دو مقام چهارمی توسط حسین بیزار در پرش ارتفاع با رکورد ۲،۰۴ و دوی ٢٠٠ متر با رکورد ۲۳،۱۰ و یک مقام پنجمی توسط سبحان احمدی در دوی ٨٠٠ متر با رکورد ۱،۵۵ شد.

همچنین در بخش دختران که برای اولین بار به مسابقات دو و میدانی دانش آموزان جهان اعزام شده بودند، مهلا محروقی توانست در پرتاب دیسک با رکورد ۴۳،۳۵ متر مدال برنز این دوره از مسابقات را به گردن آویزد و خانم حدیثه رئوف در دوی ١٥٠٠ متر در یک رقابت تنگاتنگ با دیگر دونده‌ها با رکورد ۴،۴۱ به مقام چهارم این دوره از مسابقات دست یافت.

دانش آموزان دوومیدانی کرواسی مسابقات جهانی دو و میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر