کد خبر: 763250 A

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از واژگونی همراه با آتش سوزی یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و مرگ راننده جوان آن در جاده چرمشهر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ بابک نمک شناس در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۰:۰۰ صبح امروز سه شنبه مورخه ۹۸/۰۲/۲۴ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی وقوع یک فقره واژگونی خودرو سواری در جاده چرمشهر - بعد از امامزاده بی بی خاتون به کلانتری ۱۷۶ حسن آباد اعلام شد.

وی ادامه داد: با حضور مأموران، جسد سوخته شده متعلق به راننده خودروی حادثه دیده در پشت فرمان خودرو مشاهده شد که بلافاصله موضوع جهت خارج کردن جسد از خودرو به آتش نشانی و جهت مشخص شدن علت حادثه به اداره دهم پلیس آگاهی و همچنین پلیس راهور فاتب اعلام شد.

رییس مرکز اطلاع‌راسنی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: همزمان با حضور عوامل آتش نشانی در محل جهت خارج کردن جسد از داخل خودرو، با حضور کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی و تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در محل و انجام بررسی های تخصصی مشخص شد که خودرو به دلیل سرعت بیش از حد و عدم توانایی راننده ی آن در کنترل وسیطه نقلیه از مسیر جاده خارج و همزمان با واژگونی ، دچار آتش سوزی شده که طی این حادثه راننده ۳۵ ساله ی آن فوت می نماید.

سرهنگ نمک شناس در پایان این خبر گفت: با توجه به نظریه تیم کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ و بررسی انجام شده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مبنی بر عدم وقوع هرگونه جنایت، جسد کشف شده پس از احراز هویت آن و انجام اقدامات قانونی به پزشکی قانونی منتقل شد.

سرهنگ بابک نمک‌شناس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر