کد خبر: 763014 A

هاشمی:

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور مسئولان در کنار مردم نباید تنها در تبلیغات و شعار باشد و مردم سختی را در زندگی شخصی مسئولان وخانواده های آنان نیز باید مشاهده کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی، رییس شورای اسلامی شهر تهران در یکصدو چهل و یکمین جلسه شورا ضمن تسلیت وفات همسرگرامی پیامبر اسلام، حضرت خدیجه کبری (س) گفت: نقش ایشان در حفظ و تثبیت اسلام نقشی کلیدی است که متاسفانه به آن کمتر پرداخته می شود. این بانو نخستین زن و بانوی اسلام است که به پیامبر  ایمان آورد و تا روز پایانی حیات خود، تمام وجودش را وقف اسلام و پیامبر اکرم کرد.

وی در ادامه گفت: ازدواج پیامبر با خدیجه که زنی ثروتمند محسوب می شد، نشان دهنده پوچ بودن ادعای سرمایه ستیز اسلام است و ایشان تا روزی که امکان داشت به تجارت و کسب وکار وبازرگانی می پرداخت و در زمان نیاز اسلام، تمام دارایی خود را در حمایت از شوهر و پیامبر خود هزینه کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با تاکید بر اینکه امروز کشور در شرایط سخت اقتصادی وتحریم است گفت: حضور مسئولان در کنار مردم نباید تنها در تبلیغات و شعار باشد، اگر مردم قرار است در سختی تامین معاش و زندگی روزمره خود باشند، انتظار دارند این سختی را در زندگی شخصی مسئولان وخانواده های آنان نیز مشاهده کنند و بدون همراهی عملی و واقعی مسئولان، تحمل این شرایط برای مردم تبعیض آمیز و دشوار خواهد بود.

تبلیغات تجارت زندگی روزمره شورای اسلامی شهر تهران پیامبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر