کد خبر: 762449 A

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ با ارائه توضیحات درباره انتشار یک فیلم در فضای مجازی از برخورد پلیس با رانندگان مسافربرشخصی خبرداد.

 سرهنگ ابوالفضل موسوی پور، معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره انتشار فیلمی در فضای مجازی از صحنه برخورد پلیس راهور با یک راننده مسافربر شخصی گفت: یکی از وظایف ذاتی پلیس راهور تهران بزرگ برخورد با تخلفات است. یکی از این تخلفات نیز تخلفات مسافربران شخصی است. فیلمی که در فضای مجازی نیز منتشر شده است حاکی از همین مورد است.

وی ادامه داد: در آن تقاطع نیز به دلیل توقف‌های غیرمجاز مسافربرهای شخصی ترافیک ایجاد شده بود که مامور پلیس تذکر می‌دهد برخی از خودروها حرکت می‌کنند و برخی از خودروها اعمال قانون می‌شوند. یکی از خودروها به دستورات پلیس توجه نکرده و مدارکش را ارائه نکرده و اقدام به فرار می‌کند که متوقف می‌شود. ما از مامور وظیفه شناس که در این فیلم حضور دارد قدردانی کردیم.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: طرح برخورد با مسافربران شخصی یکی از طرح‌های اصلی پلیس راهور است و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت و از مردم می‌خواهم همکاری لازم را با پلیس داشته باشند که نتیجه آن امنیت و آسایش  را در پی خواهد داشت. 

وی تاکید کرد: برخی از رانندگان مسافربرشخصی پلاک شهرستان هستند و عمدتا جا و مکان مشخصی ندارند و در محل‌هایی که اقدام به حمل مسافر می‌کنند برای اهالی محل ایجاد مزاحمت می‌کنند همچنین سازمان تاکسیرانی شهر تهران نیز خواستار برخورد با این تخلفات بوده است.

سرهنگ موسوی ‌‌‌پور خاطرنشان کرد:مسافر کشی حق راننده تاکسی است و قانون به رانندگان تاکسی این اجازه را داده است که تحت مقررات مسافران را جابجا کند و رانندگان مسافربر شخصی تحت مقررات خاصی نیستند و عمدتا مشکل ایجاد می‌کنند.

پلیس راهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر