کد خبر: 762293 A

فرمانده انتظامی شهرستان قاینات گفت: بر اثر برخورد پراید با تریلی در جاده" بیرجند به قاین" ۲ نفر جان باختند و ۲ نفر دیگر روانه بیمارستان شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ"محمود زال بیکی" گفت:  مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان قاین با دریافت خبری مبنی بر تصادف فوتی در جاده"بیرجند– قاین" حوالی گردنه "خونیک"، بلافاصله به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد خودروی تریلی کشنده که از سمت قاین به طرف بیرجند در حرکت بوده با سواری پراید در مسیر مقابل برخورد کرده است که در این حادثه سرنشین ۸ ساله خودروی پراید در دم فوت و راننده و ۲ سرنشین دیگر پراید جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان  قاینات با اشاره به این که  راننده پراید نیز به علت جراحات شدید در بیمارستان جان خود را از دست داد؛ افزود: کارشناس پلیس راه علت حادثه را بی احتیاطی و انحراف به چپ از جانب راننده پراید اعلام کرد.

سرهنگ زال بیکی تصریح کرد: تجاوز به چپ یکی از دلایل عمده این گونه حوادث جاده ای است که رانندگان می توانند با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از تلفات تصادفات بکاهند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائنات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر