کد خبر: 762248 A

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، از کشف بیش از ۱۶۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با پلیس مبارزه با موادمخدر استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده در توضیح این خبر گفت: مأمورین پایگاه دهم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند فردی به هویت امیر . ع در امر قاچاق و ترانزیت موادمخدر فعالیت گسترده دارد که در ادامه شناسایی و دستگیری وی در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

با اقدامات ویژه پلیسی مأمورین پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که این شخص به تازگی مقادیر متنابهی موادمخدر را از سوداگران مرگ خریداری و قصد انتقال آنرا با یک دستگاه پژو ۴۰۵ به شماره انتظامی مشخص به استان های مرکزی کشور دارد؛ لذا در مورخه ۹۸/۰۲/۲۱ طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر استان چهارمحال و بختیاری، مسیر تردد این شخص در شهرستان بروجن تحت مراقبت نامحسوس قرار گرفت که نهایتا طی یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه ، خودرو این شخص پس از شناسایی ، متوقف و امیر . به همراه همدستش دستگیر و در بازرسی از خودرو آنها بیش از ۱۶۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش کشف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر