کد خبر: 762089 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان از به شهادت رسیدن یکی از ماموران جان برکف یگان تکاوری اصفهان در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "مهدی معصوم بیگی" اظهار داشت: بعد از ظهر روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان سمیرم حین گشت زنی و کنترل محورهای خروجی شهر، به یک دستگاه خودرو وانت مزدا مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این خودرو راه پاکن و همدست یک سواری سمند حامل مواد افیونی است.

 این مقام ارشد انتظامی  بیان کرد: سواری سمند که حامل محموله بود پس از مشاهده ماموران پلیس با سرعت زیادی به سمت جاده های فرعی متواری شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: سر انجام در منطقه "یحیی آباد" شهرستان شهرضا، قاچاقچیان در محاصره ماموران یگان تکاوری قرار گرفتند که متاسفانه در این درگیری مسلحانه، ستوانیکم "مهدی جمشیدی"به درجه رفیع شهادت نائل آمد و آسمانی شد؛ همچنین ۲ نفر از ماموران پلیس نیز به صورت سطحی مجروح شدند.

سردار معصوم بیگی به هلاکت ۲ سوداگر مرگ، دستگیری یک نفر قاچاقچی، کشف ۲ قبضه سلاح کلاشینکف و توقیف ۲ خودرو در این عملیات اشاره و خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو سمند، ۲۰۴ کیلوگرم حشیش که از شرق کشور بارگیری شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان تصریح کرد: جان برکفان نیروی انتظامی برای حفظ امنیت مردم و مقابله بی امان با سوداگران مرگ تا پای جان ایستاده اند و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت برخورد می کنند.

شهادت مامور انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر