کد خبر: 761836 A

فرمانده یگان حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری مردی مرموزی که در غرب کشور در درگیری منجر به مرگ شرکت داشت، خبر داد و گفت: متهم هنگام فرار از ساختمان ثبت احوال دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عباس کرمی‌راد در تشریح این خبر بیان داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مرد مرموزی در ساختمان اصلی ثبت احوال تهران حضور دارد و از کارمندان اداره ثبت احوال، وضعیت ثبتی فردی را جویا می باشد، تیمی از ماموران انتظامی پلیس برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت: با حضور ماموران در محل، مرد موز که ماموران را در نزدیکی خود مشاهده کرده بود، بلافاصله قصد فرار از محل را داشت که بلافاصله متهم دستگیر و تحت بازجوئی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی به دست آمد که متهم تحت تعقیب یکی از دادستانی های غرب ایران قرار دارد؛ ادامه داد: متهم سال گذشته در نزاع منجر به مرگی شرکت کرده و از آن موقع به بعد از محل سکونت خود متواری شده بود تا اینکه بالاخره با حضور در اداره ثبت احوال، ظن کارمندان اداره ثبت احوال را بر انگیخته است.

سرهنگ کرمی راد افزود: متهم در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت برای سیر مراحل قانونی و تحویل به دادستانی غرب کشور قرار گرفت.

دستگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر