سرخط خبرها:
کد خبر: 761405 A

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فرد سابقه‌داری که پس از آزادی از زندان با استفاده از اسلحه اقدام به شرارت و تهدید شهروندان می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار خلیل واعظی گفت: در پی اطلاع پلیس مبنی بر اینکه شرور سابقه داری پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه، شاکیان و بزه دیدگان قبلی خود را مورد آزار و اذیت قرار می دهد، دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از چندین روز اقدام اطلاعاتی و عملیاتی توسط افسران امنیت عمومی شهرستان دشتستان مخفیگاه وی در یکی از روستاهای کوهستانی این شهرستان شناسایی شد.

به گفته سردار واعظی پس از محاصره مخفیگاه متهم، وی قصد درگیری با پلیس را داشت که با سرعت عمل و قاطعیت نیروهای عملیاتی قبل از هرگونه واکنشی دستگیر شد.

وی تصریح کرد: این فرد پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه و تهدید به قتل شاکیان خود را تحت فشار قرار می داد تا از شکایت خود منصرف شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: تیراندازی در مراسم عروسی و تهدید مسلحانه ماموران اداره برق از دیگر اقدامات مجرمانه این متهم بود که پس از جمع آوری ادله و مستندات روانه زندان شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس برای ایجاد نظم و امنیت در خدمت مردم استان خواهد بود تاکید کرد:با قاطعیت در برخورد با مجرمان به اینگونه افراد اجازه قدرت نمایی نخواهیم داد و از شهروندان انتظار داریم هرگونه شرارت و ناامنی را از طریق سامانه 110به پلیس اطلاع دهند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار واعظی همچنین از شناسایی مخفیگاه یکی از اراذل و اوباش فراری و تحت تعقیب استان همدان خبر داد و بیان کرد: این فرد که به همراه یک خانم در یکی از روستاهای دشتستان مخفی شده بود، دستگیر شد.

شرور مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر