کد خبر: 760761 A

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری سه مرد قوی هیکل در زمینه سرقت های سریالی از منازل شمال تهران خبر داد که با شیوه و شگرد عجیبی اقدام به سرقت می کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عباسعلی ابراهیمی در تشریح این خبر بیان داشت: از مدتی پیش بود که سرقت های سریالی به شیوه و شگرد عجیبی در شمال تهران افزایش یافته بود.

وی ادامه داد: بنابرگفته شکات و مالباختگان، ابتدا یک خانم با زدن زنگ و نشان دادن خود به شکات آنها را فریب داده و به مقابل درب منزل کشانده و آن خانم به همراه دو همدست قوی هیکل خود اقدام به سرقت با استفاده از سلاح گرم و با اتصاف به زور از منزل مورد نظر سرقت می کردند.

وی در ادامه گفت: خیلی زود پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت و با مشخص شدن نقاط آلوده محدوده این کلانتری، تیمی از ماموران عملیات وارد عمل شده و هنگامیکه این سه سارق قوی هیکل در حال پرسه زنی در کوچه های محدوده بودند، آنها را قبل از ارتکاب به سرقت شناسایی و در حالیکه هر سه متهم قصد فرار داشتند آنها را زمینگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: با دلالت متهمین ۲۲ الی ۲۹ ساله به کلانتری و انجام بازجویی های اولیه، از آنها سه اسلحه کلت کمری، افشانه پلیسی، سه عدد چاقو، الماس بر، چندین ماسک صورت و یک نقاب، چسب پهن و همچنین یک شال، مانتو و کلاه گیس زنانه نیز کشف و ضم پرونده شد.

وی بیان داشت: با توجه به اهمیت موضوع ، تحقیقات از متهمان در دستور کار قرار گرفت و آنها به شیوه و شگرد خود، مبنی بر استفاده از لباس ها و لوازم زنانه برای فریب دادن مالباختگان اقرار کردند؛ با شناسایی پرونده هایی که شیوه و شگرد متهمان نیز مشخص بود، پرونده ای در این زمینه تشکیل و هر سه متهم به مقام قضائی معرفی شدند.

بنابراین گزارش، هر سه متهم از ساکنان یکی از شهرهای غربی همجوار تهران بودند که شناخت خوبی نیز به محدوده شمال تهران برای رسیدن به اهداف شوم خود داشتند.

رییس کلانتری 101 تجریش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر