کد خبر: 760758 A

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به فرصت ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ گفت: متقاضیان تا شنبه ۲۱ اردیبهشت فرصت دارند، در این آزمون ثبت نام و انتخاب رشته کنند.

حسین توکلی (مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به آخرین آمار ثبت نام کنندگان در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت تعداد ۷۰ هزار و ۳۶۲ نفر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون اقدام کرده اند.

وی با اشاره تمدید مهلت ثبت نام توضیح داد: به با توجه به مهلت تمدید شده برای متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸، داوطلبان تا روز شنبه ۲۱ اردیبهشت فرصت دارند با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون و انتخاب رشته که همزمان با ثبت نام بر روی سایت سنجش قرار می‌گیرد، در این آزمون ثبت نام کنند.

توکلی تاکید کرد: لذا به کلیه داوطلبان مذکور اکیدا توصیه می‌شود، در مهلت تمدید شده و حداکثر تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۸ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق اطلاعیه‌های این سازمان و همچنین دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی اقدام کنند.

او اضافه کرد: در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ در مجموع ۶۶ کد رشته امتحانی برای پذیرش صورت می‌گیرد که پذیرش در ۱۶ کدرشته امتحانی از طریق آزمون، و پذیرش در ۵۰ کد رشته‌های امتحانی دیگر صرفا بر اساس سوابق تحصیلی یا بدون آزمون است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۶ کد رشته امتحانی در روز جمعه یازدهم مرداد ماه سال ۹۸ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور کارشناسی ناپیوسته انتخاب رشته تمدید مهلت ثبت نام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر