کد خبر: 760651 A

سردار بختیاری مطرح کرد:

رییس دانشگاه علوم انتظامی امین از اجرای پروژه ملی تحلیل آسیب‌های اجتماعی در دانشگاه علوم انتظامی امین خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار لطفعلی بختیاری رئیس دانشگاه علوم انتظامی امین در مراسم تجلیل از اساتید این دانشگاه در خصوص اقدامات دانشگاه در سال گذشته گفت: امروز و با تلاش‌های صورت گرفته و اقدامات جهادی طرح‌های تحولی دانشگاه در همه ابعاد به نتیجه رسیده است.

وی ادامه داد: در سال جاری بخش قابل توجه‌ای از برنامه‌ها که طراحی شده بود پیاده سازی و اجرا شد؛ امروز طرح جامع تربیت دینی انقلابی، طرح جامع حرفه و مهارت، طرح جامع تربیت نظامی انضباتی و طرح جامع روانشناختی آماده شده است.

سردار بختیاری با بیان اینکه مهمترین اولویت ما آموزش به صورت عملی است، گفت: بخش کمی از آموزش‌های علمی در دانشگاه است و بیشترین کارگاه علمی در پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها انجام می‌شود و آموزش را به صورت علمی فرا می‌گیرند.

رئیس دانشگاه علوم انتظامی امین افزود: در سال گذشته ۹۸ کارگاه تعالی برای اساتید برگزار شد، بیش از ۹۰ درصد از اساتید از این دوره‌ها اعلام رضایت کردند.

وی ادامه داد: بخش زیادی از هئیت علمی دانشگاه دارای تحصیلات تکمیلی هستند و ما امروز به جای فراخوان هیئت علمی به دنبال جذب آن‌ها هستیم.

سردار بختیاری گفت: در سال ۹۷ اجرای پروژه تحلیل ملی آسیب‌های اجتماعی در دستور کار ما قرار گرفت که نتایج این تحلیل‌ها به زودی منتشر خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم انتظامی امین گفت: در سال گذشته بیش از ۱۰۰ کتاب تالیف شد.

رییس دانشگاه علوم انتظامی امین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر