کد خبر: 760290 A

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ورود دی‌جی‌ها به مدارس را تخلف دانست و گفت: شاداب‌سازی مدارس در چارچوب شرع و قانون معنا پیدا می‌کند.

مسعود ثقفی (سخنگوی آموزش  پرورش شهر تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به کلیپ‌هایی که در فضای مجازی از مدارس پخش شده است، گفت: همانطور که می‌دانید، شاداب سازی مدارس در چارچوب شرع و قانون معنا پیدا‌ می‌کند و به هیچ عنوان مساوی با ابتذال نیست. به طور قطع آموزش و پرورش با تمام تخلفات در حوزه علمی، آموزشی و فرهنگی که در مدارس رخ دهد، برخورد قانونی خواهد کرد.

ثقفی با اشاره به ورود دی‌جی‌ها به مدارس گفت: حضور چنین عواملی در مدارس تخلف است و در صورت شناسایی برخورد قانونی و جدی با آنها خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهروندان تهرانی اینگونه موارد را گزارش دهند، گفت: از شهروندان تهران می‌خواهیم در صورت اطلاع از این ناهنجاری‌ها به ما را در راستای اجرای قانون کمک کنند و از طریق شماره تلفن‌های ۸۸۹۶۴۰۰۶ و ۸۸۹۵۴۵۰۶ و یا از طریق سامانه شکایت اطلاعات لازم را در اختیار همکاران ما قرار دهند تا برخورد جدی در این زمینه صورت بگیرد.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در پایان گفت: فعلا مشخص نیست کلیپ‌های منتشر شده دقیقا مربوط به کدام استان است، ولی اگر مربوط به مدرسه‌ای در استان تهران باشد با آن برخورد می‌کنیم.

آموزش و پرورش استان تهران شهر تهران سخنگوی آموزش پرورش شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر