کد خبر: 759207 A

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: از رویکرد جدید وزارت بهداشت سپاسگزاریم چون پیشگیری بهداشت بر درمان و آگاه‌سازی مردم، تغییر سبک زندگی و یادگیری مهارت‌های زندگی بسیار مهم است.

به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، آیت‌الله علی خاتمی در دیدار وزیر بهداشت اظهار داشت: در حوزه توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت، اقدامات بسیار ارزشمند و مفیدی در سطح استان زنجان انجام شده است و در مقایسه با قبل از انقلاب که یک بیمارستان کوچک با  6 پزشک در زنجان وجود داشت، مشاهده می‌کنیم که پیشرفت‌های بسیار خوبی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: باید خدا را شکر کنیم که دانشگاه علوم پزشکی زنجان رشد بسیار چشمگیری داشته و یکی از قطب‌های بهداشتی و درمانی کشور است و در سالهای اخیر، رشد شتابانی داشته است، البته اعتقاد دارم که مسئولان به استان زنجان با توجه به عقب‌ماندگی‌های گذشته، با عنایت بیشتری توجه کرده‌اند و امروز دانشگاه علوم پزشکی زنجان بسیار مطرح و قوی است و پزشکان، اساتید و مدیران دلسوزی در آن حضور دارند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خاطرنشان کرد: اقدامات ارزشمند زیادی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان انجام شده که متاسفانه به خوبی و به قدر کافی بازگو نشده است و در حال حاضر می‌بینیم که بخش زیادی از بیماران بستری در بیمارستان‌های زنجان، از استان‌های مجاور مراجعه کرده‌اند. 

آیت الله خاتمی از زنجان به عنوان شهر کریمان یاد کرد و افزود: در کنار اقدامات بهداشتی و درمانی، خیرین و موسسه های خیریه در حوزه سلامت استان زنجان، اقدامات چشمگیر و ارزشمندی را در حمایت از بیماران انجام داده اند که شایسته تقدیر است.

امام جمعه درمان مهارت های زندگی وزارت بهداشت ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر