کد خبر: 759186 A

سیدحسن رسولی:

یک عضو شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات زهرا صدر اعظم نوری در خصوص ساماندهی مراکز آموزشی و تجمیع آنها گفت: من در مقام دفاع از موضع کارشناسی مطرح می‌کنم هرکجا که تابلو مرکز آموزش و واحد آموزشی دارد معنایش این نیست که آموزش صورت گرفته است و منجر به صدور مدرک نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدحسن رسولی (عضو شورای اسلامی شهر تهران) در واکنش به اظهارات زهرا صدر اعظم نوری در خصوص ساماندهی مراکز آموزشی و تجمیع آنها گفت: من در مقام دفاع از موضع کارشناسی مطرح می‌کنم هر کجا که تابلوی مرکز آموزش و واحد آموزشی دارد، معنایش این نیست که آموزش صورت گرفته است و منجر به صدور مدرک نمی‌شود.

رسولی در ادامه گفت: واحدهای آموزشی جزء لاینفک همه سازمان‌ها به خصوص شهرداری تهران است و تفاوتش این است که ما در این مراکز آموزشی نیازهای آموزشی‌مان را رفع می‌کنیم.

وی همچنین افزود: وقتی یک نفر دکترای الکترونیک داشته باشد بازهم برای اینکه بیاید و استخدام سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران شود، باید تحت آموزش بدو ورود قرار گیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: پیشنهادم این است که آموزش را به عنوان بخشی از نیاز معاونت منابع انسانی ببینید.

در ادامه شهربانو امانی گفت: آقای رسولی از ابتدای شورا اصرار بر کوچک شدن بدنه شهرداری داشتند حالا جالب است که مخالف تجمیع مراکز و کوچک شدن مراکز هستند.

وی همچنین افزود: در مدیریت شهری شما می‌گویید ما مراکزی داریم برای آموزش‌های پودمانی خب ما هم حرفمان این است که می‌شود تجمیع کرد و این همه جزیره را بهم متصل کرد. ما می‌توانیم خیلی خدمات مورد نیازمان را در قالب خرید خدمت تأمین کنیم.

فراهانی عضو دیگر شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با تجمیع مراکز آموزشی گفت: ظاهر این کار این است که ما داریم کوچک‌سازی می‌کنیم اما به نظرم نه تنها این هدف محقق نمی‌شود بلکه تازه هزینه‌های‌مان هم افزایش می‌یابد. درحال حاضر اگر یک معاونت نیاز به برگزاری یک دوره داشته باشد خیلی راحت این کار را انجام می‌دهد اما بعد از تجمیع باید ابتدا درخواست بیاید بعد یک سیلابس درسی فراهم شود و سپس دوره برگزار شود.

فراهانی گفت: به طور صد درصدی هم نمی‌توان وعده داد که حتما نظرات درخواست‌کننده دوره تأمین شود و شاید این وسط میان خواسته و اجرا تفاوت وجود داشته باشد.

حسن رسولی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر