کد خبر: 758681 A

سردار زاهدیان خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه روزانه ۶۰ معتاد در کمپ مهر سروش پذیرش می‌شوند، گفت: ۶۵۰ معتاد در کمپ سروش در حال درمان و بازپروری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار مسعود زاهدیان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در مراسم افتتاح مرکز نگهداری، درمان و بازپروری معتادین متجاهر در کمپ " مهر سروش" با اشاره به اینکه مرکز مهر سروش در پی تلاش‌های پلیس مواد مخدر ناجا، پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و حمایت‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر آماده بهره‌برداری شد، گفت: باهماهنگی‌های صورت گرفته برای پاکسازی مناطق تهران به خصوص شوش، مولوی و هرندی از بهمن ماه اقدام به پذیرش معتادان شد.

وی ادامه داد: ۶۵۰ نفر که وضعیت مناسبی نداشتند از این مناطق جمع‌آوری و به این مرکز انتقال داده شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه کسانی که در این مرکز حضور دارند کلاس‌های آموزشی، ورزشی، حرفه‌آموزی را فرا می‌گیرند، گفت: در این مرکز روزانه ۵۶ تا ۶۰ نفر توسط واحد مددجویی پذیرش می‌شوند.

سردار زاهدیان با اشاره به اینکه شرایط جسمی مددجویان با روزهای اول بسیار متفاوت است و خوشبختانه امروز همه درمان و بازپروری شدند، افزود: در بین کسانی که در اینجا حضور دارند افرادی هستند که در حرفه‌های مختلف توانمند هستند و در این کمپ کارگاه خیاطی، کارگاه آهنگری و پرورش گیاهان زینتی در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: این مکان ظرفیت نگهداری دو هزار نفر را دارد و اگر مجوز‌ها صاور شود ما آمادگی توسعه این مرکز را داریم.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت:ما در مرکز سروش ظرفیت پذیرش 2 هزار نفر را داریم.

پلیس مبارزه با مواد مخدر درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر معتاد مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر