کد خبر: 758353 A

وزیر آموزش و پرورش در یادواره شهدای فرهنگی استان همدان

وزیر آموزش و پرورش در یادواره شهدای فرهنگی استان همدان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر جدی گرفتن جنگ هویت توسط کسانی که می‌خواهند در تعلیم و تربیت نقش ایفا کنند اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف و کارکرد‌ها در آموزش و پرورش هویت یابی و هویت بخشی به دانش آموزان است.

به گزارش ایلنا، سید محمد بطحایی در یادواره شهدای فرهنگی استان همدان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف و کارکرد‌ها در آموزش و پرورش هویت یابی و هویت بخشی به دانش آموزان است.

بطحایی با بیان این که تامین هویت یکی از مهم‌ترین اهدافی است که دنبال می‌شود، افزود: ما باید هویت بچه‌ها را برای آن‌ها تقویت کنیم و آن‌ها را با هویت خود آشنا کنیم.

وی گفت: درعصرجدید که جنگ‌های نظامی و اقتصادی پایداری ندارد تنها راهی که امروز زورگویان و استعمار گران برای سیطره بر جامعه به آن رسیده اند تغییر هویت افراد جامعه است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر جدی گرفتن جنگ هویت توسط کسانی که می‌خواهند در تعلیم و تربیت نقش ایفا کنند، تصریح کرد: دانش آموز ما باید با احساس هویت ملی رشد کند و تربیت پیدا کند.

بطحایی گفت: باید مسوولانه برخورد کنیم و حفظ هویت را طبق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که نقشه راهمان است و ما را به افق‌های روشن در نظام جمهوری اسلامی هدایت می‌کند، برسانیم.

وی با بیان این که رشادت شهدا و فرهنگ شهادت برای حفظ و صیانت از این هویت بوده است، افزود: شهدا برای حفظ این هویت جان خود را فدا کرده اند.

سید محمد بطحایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر