کد خبر: 758308 A

رییس پلیس تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال نمی‌خواهند به بعضی از قوانین و مقرراتی که به آنها در شورای تامین تذکر داده می‌شود، عمل کنند و این باعث می‌شود یک سری از مشکلات در ورزشگاه‌ها ایجاد شود.

 سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اظهارات مجری اسپانسری باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه در دیدار پرسپولیس و سپاهان ۵۹ هزار بلیت فروخته و هواداران اضافی با تصمیم مقامات انتظامی مستقر در ورزشگاه وارد استادیوم شده‌اند، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و متاسفانه در آن بازی ۲۰ هزار بلیت اضافه فروخته شده بود.

وی ادامه داد: مسئولان فدراسیون فوتبال نمی‌خواهند به بعضی از قوانین و مقرراتی که به آنها در شورای تامین تذکر داده می‌شود، عمل کنند و این باعث می‌شود یک سری از مشکلات در ورزشگاه‌ها ایجاد شود.

رییس پلیس پایتخت در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به طرح‌های برخورد با سارقان در پلیس آگاهی تصریح کرد: در طرح‌های پلیس آگاهی با سارقان سابقه‌دار برخورد می‌شود، در حالی که در طرح‌هایی که توسط پلیس پیشگیری برگزار می‌شود، بیشتر با سارقانی برخورد می‌شود که برای اولین بار است مرتکب سرقت می‌شوند، از همین رو آمار دستگیری سارقان دفعه اولی در طرح‌هایی که توسط پلیس پیشگیری اجرا می‌شود، بیشتر است.

به گفته رییس پلیس تهران بزرگ دیگر دستگاه‌ها نیز باید اقدامات پیشگیرانه را به خوبی انجام دهند تا بتوانیم جامعه سارقان را کاهش دهیم.

وی درباره کاهش آمار سارق در پایتخت ادامه داد: با فعال شدن بخش‌های اقتصادی کشور و برخورد قاطع‌تر به ویژه با مجرمانی که دارای سوابق متعدد هستند، می‌توانیم جامعه سارقان را کاهش دهیم.

سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر