کد خبر: 755056 A

مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی امسال با بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور فعال دارد.

به گزارش ایلنا، در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب از سوی مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی عرضه می‌شود.

با توجه به ابلاغ مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی و ساختار جدید، انتشارات دانشگاه امسال حضور پربارتری در نمایشگاه کتاب خواهد داشت، همچنین از واحدهای پرکار دانشگاه آزاد اسلامی در حیطه چاپ کتاب دعوت شده تا در غرفه دانشگاه آزاد اسلامی کتاب‌های خود را در معرض نمایش بگذارند.

هدف اصلی حضور غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه کتاب، نشان دادن تغییر رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی، معرفی کتاب‌های منتشر شده در مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه از سال ۹۵ تاکنون و آشنایی مخاطبان با مرکز رسانه دانشگاه است.

همچنین یکی از برنامه‌های غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه کتاب، دعوت از اساتید و مؤلفان برتر واحدهای شاخص برای حضور در غرفه دانشگاه و آشنایی دانشجویان با آثار آنهاست.

امسال غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در سالنی به متراژ ۵۷ متر مربع دایر شده و در بخش ناشران دانشگاهی در غرفه یک و ۲ سالن F۴ پذیرای علاقمندان است.

سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۴ الی ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است.

امام خمینی دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی رسانه نمایشگاه بین المللی کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر