کد خبر: 754805 A

رئیس کلانتری مولوی از انهدام باند قاچاق انسان در مرکز پایتخت خبر داد و گفت: در این رابطه ۲ قاچاقچی انسان دستگیر و ۱۱ تبعه خارجی شناسایی و نجات پیدا کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد قربان منصوری اظهار داشت: طی گزارش های دریافتی مبنی بر نگهداری اتباع بیگانه در شرایط نامناسب در محدوده خیابان انبار گندم بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری مولوی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که خبر صحت دارد و ۲ تن از قاچاقچیان انسان در قبال دریافت مبالغی کلان جهت به کارگیری اتباع بیگانه در مشاغلی مناسب، از خانواده‌هایشان اخاذی می‌کردند تصریح کرد: پس از مدتی مراقبت ویژه، ماموران کلانتری موفق شدند با هماهنگی مقام قضائی ضمن اطمینان از حضور قاچاقچیان در محل، در یک عملیات ضربتی هر ۲ قاچاقچی را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ منصوری افزود: در این رابطه ۱۱ تن از اتباع بیگانه یکی از کشورهای همسایه که در داخل یک اتاقک در شرایط بسیار نا مناسبی نگهداری می‌شدند، شناسایی و نجات پیدا کردند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس گفتنی است، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی، تحویل مرجع قضائی شدند.

رییس کلانتری مولوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر