کد خبر: 753957 A

ملکی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از فوت کارگر افغانستانی به دلیل ریزش آوار در ساختمانی در حال ساخت خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت 16:09 ظهر امروز یک مورد حادثه آوار در محل گودبرداری شده به آدرس خیابان انقلاب، خیابان آیت‌الله مدنی جنوبی به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه قطعه زمین بزرگی به وسعت 4 هزار متر مربع بود که به عمق 15 تا 20 متر در برخی نقاط گودبرداری شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: کارگران روی بخشی از دیواره ضلع شمالی مشغول به کار بودند. اطلاعات اولیه نیز حاکی از این بود که یک کارگر به طور کامل در زیر آوار محبوس مانده است.

ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان با توجه به اینکه احتمال ریزش مجدد دیواره‌ها وجود داشت با احتیاط لازم و ایمن‌سازی اولیه عملیات جستجو و آواربرداری را آغاز می‌کنند و پس از مدتی تلاش موفق می‌شوند این فرد را که کارگری حدود 33 ساله و اهل کشور افغانستان بود از زیر آوار خارج کنند. این فرد که آسیب‌ زیادی  دیده بود سریعا به عوامل اورژانس تحویل داده شد و پس از معاینات تیم پزشکی مشخص شد جان خود را از دست داده است.

 

جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر