کد خبر: 753544 A

رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور فاتب از برخورد دو موتورسوار در خط ویژه اتوبوس خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رازقی رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور فاتب ضمن اعلام این خبر افزود: مقارن ساعت ۲۱:۲۰ شب گذشته، در مسیر شرق به غرب خیابان انقلاب نرسیده به چهارراه ولیعصر روبروی خیابان مظفر در مسیر خط ویژه دو موتور سیکلت با یکدیگر تصدف کردند.

رازقی ادامه داد: این دو موتور سیکلت که با سرعت در حال تردد در خط ویژه بوده و از بین اتوبوسها مشغول لایی کشی بوده‌اند ناگهان یکدیگر را مقابل هم می‌بینند که در اصطلاح پلیس به آن منطقه عدم فرار از تصادف می‌گویند که دیگر کاری از دست راکبین بر نیامده و به شدت بایکدیگر برخورد می‌کنند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور فاتب خاطرنشان کرد: پس از این برخورد هر دو موتور سیکلت نقش بر زمین شده و موتور آنها بر روی زمین کشیده می شود که شاهدین تصادف به کمک آنها شتافته و مصدومین و موتور آنها را به کنار راه منتقل می کنند.

وی افزود: با رصد لحظه به لحظه کارکنان مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب از معابر و تقاطع های شهر تهران، بلافاصله به نزدیکترین تیم عملیاتی و اورژانس اطلاع داده شد و با حضور به موقع نیروهای امدادی و پلیس در موقعیت به ترافیک محدوده کنترل و کاهش یافت و مصدومین تصادف به مراکز درمانی منتقل شدند.

 سرهنگ رازقی در پایان افزود: علیرغم هشدارهای مکرر  پلیس مبنی بر عدم تردد موتورسیکلت‌ها در خط ویژه متاسفانه برخی راکبین موتور از مابین اتوبوسهای بی آر تی اقدام به ورود به خط ویژه می کنند که این اقدام علاوه بر اینکه باعث مختل نمودن تردد اتوبوسها و وسایل نقلیه امدادی می‌شود، متاسفانه شاهد بروز اینچنین حوادثی نیز در سطح شهر هستیم. 

وی از راکبین موتور سیکلت خواست از تردد در خط ویژه خودداری نموده به فرمان پلیس مستقر در ابتدا و انتهای این مسیر توجه نمایند تا دیگر شاهد اینچنین اتفاقاتی نباشیم.

موتورسوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر