کد خبر: 753181 A

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه پلیس با تمام توان در مناطق سیل زده حضور دارد و از اموال، جان و ناموس مردم محافظت می کند، گفت: خدمات رسانی پلیس در مناطق سیل زده ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" در چهاردهمین جلسه قرارگاه امام علی (ع) با موضوع سیل که در ستاد فرماندهی انتظامی استان لرستان برگزارشد، گفت: پلیس به منظور ایجاد امنیت مردم مناطق سیل زده تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار هموطنان آسیب دیده حضور شبانه روزی دارد .

وی، تامین امنیت و آرامش مردم را اولویت اصلی پلیس برشمرد و افزود: پلیس با تمام توان در مناطق سیل زده حضور دارد و از اموال، جان و ناموس مردم محافظت می کند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: گشت های پلیس در مناطق سیل زده  حضور دارند و در طول شبانه روز، امنیت سیل زدگان را برقرار می کنند و همچنان در کنار آنان خواهد بود؛ همچنین طی این مدت هیچ گزارش ناامنی اعلام نشده است.

فرمانده انتظامی استان لرستان بر تشدید خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده تاکید و تصریح کرد: پلیس افتخار می‌کند، خادم مردم بوده و همانگونه که تا امروز امنیت را در شرایط مختلف برقرار کرده همچنان با تمام وجود در خدمت مردم است.

سردار مهدیان نسب در پایان به شهروندان توصیه کرد: به شایعات فضای مجازی توجه نکرده و هرگونه اخبار را از رسانه های رسمی دنبال کنند.

فرمانده انتظامی استان لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر