کد خبر: 753160 A

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم از اجرای محدودیت های ترافیکی همزمان با نیمه شعبان در قم خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مختار پناهی اظهارداشت: با توجه به فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عج) و برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران، شاهد افزایش سفرهای بین شهری و حجم ترافیک به استان قم خواهیم بود، بنابراین به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان قم به مرحله اجرا گذاشته می شود.

وی گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز شنبه 31 فروردین الی ساعت 18 روز یکشنبه یکم اردیبهشت ماه  در محور قدیم "قم-کاشان" و بالعکس ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزاد راه "قم-کاشان" خواهد بود.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به ترافیک سنگین حد فاصل میدان 72 تن تا مسجد مقدس جمکران، رانندگان وسایل نقلیه سنگین که از سمت کاشان در حال تردد هستند و قصد عزیمت به استان تهران را دارند، می بایست از اتوبان "قم-کاشان" تردد کرده و قبل رسیدن به عوارضی اتوبان "قم-کاشان" (5 کیلومتری قم) وارد آزاد راه "قم-گرمسار" شوند و یا بعد از عوارضی اتوبان "قم-کاشان" از زیر گذر بلوار زائر وارد کمربندی "قم-اراک" و در ادامه وارد محور قدیم "قم-تهران" شوند.

وی ادامه داد: با توجه به ممنوعیت تردد وسایل سنگین از سمت میدان 72 تن به سمت جمکران و همچنین محور قدیم "قم-کاشان"، رانندگان این قبیل وسایل نقلیه که قصد عزیمت به استان اصفهان را دارند می تواند از روی پل میدان 72 تن وارد اتوبان "قم-کاشان" شده و این مسیر را به عنوان محور جایگزین انتخاب کنند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم در خاتمه گفت: با توجه به شلوغی این ایام، محورهای منتهی به مسجد مقدس جمکران از ترافیک سنگینی برخوردار بوده که رانندگان می بایست با صبر و حوصله رانندگی و از سبقت از سمت راست پرهیز کنند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر