کد خبر: 753100 A

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی برخورد کامیونت با وانت نیسان در شمال استان فارس متاسفانه سه تن جان باختند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی درباره جزییات این خبر گفت: این حادثه حوالی ساعت یک بامداد شنبه در کیلومتر ۳۵ محور سروستان در شمال استان فارس در بغداد که در پی آن یک دستگاه کامیونت کاویان با وانت نیسان برخورد کرد.

وی از واژگونی یک دستگاه اتوبوس شهاب در محور مشهد به فریمان خبر داد و گفت: در این حادثه که حوالی ساعت ۲:۳۰ بامداد به در کیلومتر ۱۴ این محور در استان خراسان رضوی رخ داد دو تن مجروح شدند.

به گفته رحمانی تخطی از سرعت مطمئنه علت این حادثه بوده است.

وی با اشاره به تصادفات مهم شبانه روز گذشته گفت: حوالی ساعت ۱۷ روز جمعه در کیلومتر ۳۰ محور بابامیدان استان کهگیلویه و بویراحمد ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ به دلیل تجاوز به چپ یکی از آنها با هم برخورد کردند که در این حادثه یک تن کشته و چهار تن مجروح شدند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین حوالی ساعت ۷:۴۰ جمعه در کیلومتر ۳۵ محور گرمسار تهران بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس بنز ۳ تن مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس مذکور متعلق به شرکت مسافربری لوان نور با یازده مسافر از ایوانکی سمت تهران در حال حرکت بود تصریح کرد: برابر نظر کارشناسان پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت این حادثه بوده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر