کد خبر: 752519 A

با توجه به روزهای پایانی هفته و مراجعه تعداد بیشتری از مردم برای خرید به مراکز تجاری به‌خصوص در محورها و مناطق مرکزی و شمالی پایتخت از شهروندان خواست از توقف های غیر ضروری خودداری کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک  پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ رضایی معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت:با توجه به روزهای پایانی هفته و مراجعه تعداد بیشتری از مردم برای خرید به مراکز تجاری به‌خصوص در محورها و مناطق مرکزی و شمالی پایتخت از شهروندان خواست از توقف های غیر ضروری خودداری کنند.

سرهنگ رضایی افزود :به علت عرض کم برخی معابر در صورت توقف غیر مجاز و ارتکاب به تخلف‌های توقف در معابر کم عرض، توقف‌های دوبله و توقف در حریم تقاطع‌ها ی خودروهای شهروندان ، باعث انسداد معابر و عقب افتادن بار ترافیکی می‌گردد.

وی در ادامه افزود: به تمام رانندگان و شهروندان محترم توصیه می‌گردد از توقف‌های غیر مجاز خودداری نمایند و در زمان مراجعه به محل‌ها و مراکز پر تردد از پارکینگ‌ها استفاده کنند.

وی در پایان از شهروندانی که به مراکز خرید می روند خواست که  از وسایل نقلیه عمومی  که بهترین انتخاب برای تردد در روزهای پایانی هفته  می‌باشد استفاده کنند.

پایتخت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ پلیس راهور ترافیک وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر