کد خبر: 752260 A

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ از شهروندان درخواست کرد تا سارق سابقه‌دار را شناسایی کنند.

به گزارش ایلنا،‌ مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: در ساعت ۲۱:۲۰ مورخه ۹۷/۱۱/۱۱ طی تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰خبر دستگیری فردی به هویت امیرحسین . م توسط شهروندان به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد اعلام گردید. با مراجعه مأمورین متهم جلب و به¬کلانتری منتقل شد.

پس وصول پرونده، متهم در تحقیقات صورت گرفته به کارآگاهان اظهار داشت: به بهانه خرید گوشی تلفن همراه به فروشگاه‌های عرضه موبایل مراجعه و از فروشنده درخواست چندین گوشی گران قیمت ( اپل – سامسونگ ) را می کردم و با استفاده از شلوغی فروشگاه در زمان مناسب گوشی گران قیمت را سرقت و از محل متواری می‌شدم.

7898

در تحقیقات مقدماتی کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی، با مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمین مشخص شد متهم " امیر حسین . م" دارای سوابق کیفری متعددی در زمینه سرقت است، در ادامه بررسی‌ها وی صراحتا به چهار فقره سرقت از فروشگاه های موبایل فروشی اقرار و تعدادی از مالباختگان نیز شناسایی شدند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: به منظور شناسایی سایر مالباختگان احتمالی که با این شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته اند تصویر بدون پوشش متهم با دستور  بازپرس محترم شعبه دهم دادسرای ناحیه ده تهران انتشار و شهروندانی که موفق به شناسایی وی می گردند می توانند جهت اقدامات بعدی با شماره تلفن ۶۳۹۵۷۷۶۰ تماس حاصل کنند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر