کد خبر: 751089 A

از سوی معاون رییس‌جمهور صورت گرفت؛

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به همراه شماری از معاونان و مدیران این سازمان از غرفه شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس و خوزستان در هیجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، عیسی کلانتری، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشور در این بازدید ضمن ابراز رضایت از فعالیت‌های گسترده زیست‌محیطی شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس و خوزستان وابسته به شستا خواستار ادامه اینگونه اقدامات اثربخش شد.

در این بازدید مدیران شرکت‌های مختلف حاضر در نمایشگاه گزارشی از اهم فعالیت‌ها و دستاوردهای زیست محیطی هلدینگ شامل اقدامات ارزیابی زیست محیطی، مدیریت پسماند، بازیابی آب، پروژه های گسترش فضای سبز، فاضلاب و... ارائه کردند.

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس و خوزستان به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های صنعت سبز کشور و دوستدار محیط زیست سال گذشته مفتخر به دریافت ۱۲ نشان زرین و سیمین واحد صنعتی برتر کشور در حوزه محیط زیست و مسئولیت‌های اجتماعی از سازمان محیط زیست شده است، در این نمایشگاه  ۲۰ شرکت خود شامل سیمان ارومیه، فارس نو، خاش، بهبهان، صوفیان، ساوه، خوزستان، آبیک، شاهرود، دورود، بجنورد، قاین، زنجان، فارس، غرب، سیمان سفید نی ریز، سابر، گچ فارس، گرین که فعالیت‌های مرتبط با محیط زیست دارند را در سالن ۳۵ نمایشگاه بین‌المللی تهران گرد آورده است.  

1

معرفی آخرین برنامه‌ها، اقدامات و دستاوردهای محیط زیستی در زمینه تولید پاک، کنترل آلاینده‌های محیط زیستی، مصرف بهینه منابع و انرژی، مدیریت پسماند، جایگزینی مواد و توسعه فن‌آوری‌های سازگار با محیط زیست در حوزه فرآیند و محصول، مسئولیت‌پذیری اجتماعی در حوزه محیط زیست و نیز تشریح برنامه‌های آتی برای مخاطبان و بازدیدکنندگان مهم‌ترین هدف این مجموعه در نمایشگاه است.

2

هلدینگ سیمانی شستا با حضور کارشناسان و مدیران محیط زیست کارخانجات تابعه آخرین دستاوردهای زیست محیطی خود درقالب بروشور، کاتولوگ و نمایش اقدامات، پایش آنلاین و پروژه‌های زیست محیطی سال‌های اخیر پاسخگوی مسوولان، کارشناسان و اقشار مختلف بازدیدکننده است.

 نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه شده و فرصتی بی‌بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می گیرد.

4

5

این نمایشگاه ۲۷ فروردین ماه پس از ۴ روز فعالیت با رونمایی از آهنگی با مضمون محیط زیستی و اجرای علیرضا افتخاری و تقدیر از فعالان محیط زیست، محیطبانان فعال، صنایع سبز و غرفه های برتر به کار خود پایان می‌دهد.

عیسی کلانتری رییس سازمان محیط زیست هلدینگ سیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر