کد خبر: 751071 A

صادق‌زاده:

رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز در نظق میان دستور شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تشکیل فراکسیون کارگری یکی از افتخارات شورای پنجم است.

به گزارش ایلنا، کریم صادق‌زاده تبریزی (رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز) در نطق میان دستور یکصد و هیجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با بیان مطلب فوق گفت: با یاری خداوند در این مدت و پس از تشکیل فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز اقدامات ارزنده‌ای انجام شده است و برای سال جدید نیز برنامه‌ها و چشم‌اندازهایی تهیه و تدوین شده است که بزودی با حضور اعضای فراکسیون کارگری و همزمان با هفته کارگر رونمایی خواهد شد.

وی ادامه داد: بحث‌ یکسان‌سازی قراردادهای کار نیروی انسانی مورد بررسی قرار گرفته است و منشور سازمانی کارکنان و کارگران تهیه شده است که همزمان با هفته کارگر رونمایی خواهد شد که نیازمند حمایت تمامی منتخبان شورا و دستگاه های ذیربط است.

صادق‌زاده خاطرنشان کرد: با تصویب منشور سازمانی کارگران و کارکنان شهرداری تبریز از برخوردهای سلیقه‌ای و پراکنده‌کاری در حقوق کارکنان و کارگران جلوگیری شده و امنیت کاری در ساختار تشکیلاتی مرتفع خواهد شد.

وی همچنین گفت: موضوع احتساب کار سخت و زیان‌آور تمامی رده‌های شغلی پاکبانان با حمایت شهردار تبریز انجام یافته و روند اداری خود را طی می‌کند و امیدواریم در کمترین زمان و با همکاری سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تامین اجتماعی به مرحله اجرا کامل برسانیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه با بیان اینکه رانندگان استیجاری اداره پسماند که نقش مهمی در پاکیزکی شهر دارند و همچنین  رانندگان استیجاری شهرداری و سازمانهای وابسته به شهرداری که شبانه روز  متحمل زحمات می‌شوند نیز خواسته هایی دارند، خاطرنشان کرد: خواسته‌های رانندگان استیجاری که توجه به وضعیت پرداخت حق  بیمه به صورت کامل   و افزایش معقول حق‌الزحمه ماهانه با توجه به تورم وگرانی قطعات خودرو ها است کاملا بجا و حق رانندگان زحمتکش  است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی همچنین خواستار ایجاد امکانات رفاهی و ورزشی و درمانی برای بازنشستگان خدوم شهرداری تبریز  شد که عمری را با عشق وعلاقه خاص در مجموعه شهرداری زحمت کشیده‌اند.

صادق‌زاده در خاتمه سخنان خود گفت: از تلاشهای ارزنده شهردار و همت شهرداران و مدیران مناطق و سازمانها ی شهرداری تبریز در پرداخت به موقع حقوق ومزایای تمامی کارگران و کارکنان با ان وصعیت بحرانی مالی در پایان سال ۱۳۹۷ با انجام کارهای عمرانی در سطح شهر تقدیر وتشکر میکنم و امیدوارم که طعم شیرینی افزایش نسبی حقوق ومزایای جانبی در فروردین ماه سالجاری سریعا عملیاتی و اجرایی گردد وبه موقع احکام کارگزینی صادر و پرداخت گردد.

فراکسیون کارگری کریم صادق زاده شورای شهر تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر