کد خبر: 750195 A

کامیون‌های حامل ۲۰ تُن میوه اهدایی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که ظهر روز گذشته به خوزستان اعزام شده بودند، به مقصد رسیدند.

به گزارش ایلنا، سید سعید راد با اعلام اینکه میوه‌های اهدایی به هموطنان آسیب دیده با مشارکت بهره‌برداران میادین میوه و تره بار تأمین و به مقصد خوزستان بارگیری و ارسال شد، گفت: تلاش کردیم تا در حیطه مسئولیت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، ۲۰ تُن میوه را با همراهی و همکاری غرفه داران میادین مختلف تهیه و به هموطنان آسیب‌دیده در سیل خوزستان تقدیم کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با اشاره به اینکه تهران به عنوان استان معین برای کمک به خوزستان انتخاب شده است، تاکید کرد: مردم خوزستان، تنها نیستند و مردم تهران با افتخار کنار هموطنان خود می‌مانند و سازمان مدیریت میادین نیز سعی کرده تا جای ممکن، سهمی کوچک در کمک به مردم خوزستان داشته باشد.

گفتنی است، ظهر روز گذشته بالغ بر ۲۰ تُن میوه شامل پرتقال، سیب، خیار، کیوی، لیمو شیرین و موز از میادین مختلف میوه و تره بار، از جمله صادقیه، جلال آل احمد، سهروردی، شهران، سردار جنگل، تهرانسر، آزادی، آزادگان، هروی، دریا، شهید لواسانی و کرمان، تأمین و از محل میدان مرکزی میوه و تره بار تهران به مقصد خوزستان ارسال شد.

میوه میادین میوه و تره بار سیل خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر