کد خبر: 750023 A

رییس سازمان اورژانس کشور در پیامی از خانواده های پرسنل اعزامی اورژانس کشور به مناطق سیل زده، به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به هموطنان آسیب دیده، قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا بهه نقل از وبدا، پیرحسین کولیوند، رییس سازمان اورژانس کشور در پیامی از خانواده های پرسنل اعزامی اورژانس کشور به مناطق سیل زده، به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به هموطنان آسیب دیده، قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
نوروز امسال و آغاز فصل بهار با شرایط بد جوی و بروز سیل در اکثر نقاط کشور همراه شد که باز در این ماجرا همکاران اورژانس از غافله خدمت عقب نماندند و با تمام وجود از لحظات اولیه در میدان حاضر شدند و مثل همیشه در بحران و بلا دوشادوش حادثه دیدگان خدمت ایثارگونه نمودند، لذا بر خود واجب می دانم، با توجه به حمایت خانواده های تکنسین های اعزامی به مناطق سیل زده که این فاصله و دوری یک ماهه را تحمل می کنند، کمال تقدیر و تشکر را دارم.
 
بی شک، این ایثار و فداکاری شما عزیزان در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد و باعث وجود برکات الهی در زندگیتان خواهد شد؛ چراکه خداوند در قرآن می فرماید: اگر جان کسی رانجات بخشید، گویی کل بشر را نجات داده ای.
 
و من الله التوفیق
بهداشتی و درمانی خانواده سیل قرآن اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر