کد خبر: 749780 A

در بازدید از منطقه ۲۱ شهرداری تهران مطرح شد؛

عضو هیات رییسه و سخنگوی شورای شهر تهران روز گذشته در منطقه ۲۱ حاضر شد و ضمن دیدار با رحمانی شهردار منطقه ۲۱ ساعاتی را با ساکنان این منطقه گذراند.

به گزارش ایلنا، علی اعطا در ابتدا با آزاده و جانباز سرافراز جنگ تحمیلی حسین علیزاده دیدار کرد و در ادامه برای اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع رسول اکرم(ص) واقع در محله تهرانسر غربی حاضر شد که نمایندگان شورایاری محلات مختلف منطقه ۲۱ و تعدادی از شهروندان ساکن در منطقه، مسائل و مشکلات محلات خود را تشریح کردند.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه از حضور در جمع نمازگزاران ابراز خشنودی کرد و با اشاره به گزارش شهردار منطقه مبنی بر مشارکت فعال شهروندان منطقه در تامین نیازهای هموطنان آسیب دیده در سیل اخیر، از آنان تقدیر و تشکر کرد.

سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به مطالبه شورایاران منطقه مبنی بر پیگیری قانونی شدن جایگاه شورایاری‌ها، به مصوبه شورای عالی استان‌ها در ماه‌های پایانی سال ۹۷ اشاره کرد و اظهار داشت: شورای عالی استان‌ها در ماه‌های پایانی سال گذشته طرحی را برای قانونی شدن جایگاه شورایاری‌‌ها تهیه و برای سیر مراحل تصویب نهایی و تبدیل آن به قانون به دولت و مجلس ارسال کرده است‌.

اعطا از برنامه‌‌ریزی برای دیدار چهره به چهره اعضای شورای اسلامی شهر تهران با شهروندان مناطق ۲۲ گانه در سال جاری خبر داد.

وی همچنین به شهروندان این منطقه اطمینان خاطر داد که مسائل و مشکلات منطقه ۲۱ را در شورای شهر به صورت ویژه پیگیری و در هفته های آتی به اتفاق اعضای کمیسیون شهرسازی و معماری شورا از پروژه های منطقه ۲۱ بازدید می‌کند تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات منطقه قرار گیرد.

سخنگوی شورای شهر تهران در ادامه حضور در منطقه ۲۱ ضمن بازدید از پروژه مشارکتی شهربازی کودکان، برای دقایقی در جشن روز جانباز که در یکی از بوستان های منطقه با حضور پرشور شهروندان در حال برگزاری بود، شرکت کرد.

علی اعطا علی اعطاء
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر