کد خبر: 749662 A

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از کشف جسد متعلق به مرد و زنی خبر داد که از مدت ها پیش تحت تعقیب پلیس آگاهی بودند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۲۳۵۰ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۲۰ سید خندان حسب تماس‌های شهروندان با ۱۱۰ در جریان بوی تعفن شدیدی از یک انباری در مجتمع مسکونی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری سریعا در محل حاضر شدند. در بررسی ها مشخص شد در انباری باز نمی‌شود که به این ترتیب با هماهنگی‌های قضائی قفل در انباری شکسته شد.

وی افزود: در ادامه ماموران با مشاهده اجسادی مربوط به یک خانم ۳۶  ساله و آقایی ۳۳ ساله، ماجرا را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند که تیم تشخیص هویت آگاهی نیز برای انجام تحقیقات اولیه در محل حضور یافتند.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: با انجام تحقیقات از همسایه‌ها، مشخص شد خانم، خواهر صاحب انباری است.

سرهنگ موقوفه‌ای توضیح داد: حسب استعلام های اولیه مشخص شد هر دو متوفی از کیف‌قاپ های تحت تعقیب پلیس آگاهی بوده و همچنین در بازرسی‌های بیشتر در انباری چندین دسته کلید و یک قیچی آهن بر بزرگ به همراه سوئیچی متعلق به یک خودرو کشف شد که تحقیقات ماموران مشخص کرد سوئیچ نیز متعلق به تیبایی سرقتی بوده که هفدهم فروردین ماه در شهرزیبای تهران مورد سرقت قرار گرفته بود که خودرو نیز جلوی مجتمع کشف شد.

وی در انتها تصریح کرد: چند روزی از مرگ خانم و آقا در آن انباری می‌گذشت وظاهرا به مواد مخدر نیز اعتیاد داشتند و اجساد نیز به شدت متعفن بودند که به نظر می‌رسد علت اولیه فوت آنان گاز گرفتگی بود که با دستور بازپرس محترم کشیک قتل پایتخت دستور انتقال اجساد به پزشکی قانونی نیز صادر شد تا علت مرگ مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

سرهنگ موقوفه‌ای جانشین پلیس پیشگیری پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر