کد خبر: 748907 A

در دیدار فرمانده ناجا با رئیس قوه قضائیه عنوان شد: هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی ارتباط نزدیکی با قوه قضائیه ندارد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام رئیسی؛ رئیس قوه قضائیه در دیدار با سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا اظهار کرد: هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی ارتباط نزدیکی با قوه قضائیه ندارد؛ اقدامات نیروی انتظامی مقدم قضاوت قوه قضائیه است.

وی با بیان اینکه از زحمات مجموعه تحت امر ناجا تشکر می کنیم، گفت: اقدامات ما در سطح کلان باید گسترده تر انجام شود.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: برهمین اساس بایستی در اتاق های اندیشه ورزی این موضوع بررسی شود که اتفاقات متفاوتی ( مثبت) نسبت به وضع موجود رخ دهد.

حجت الاسلام رئیسی تأکید کرد: این اتفاقات باید وضع موجود را تغییر دهد ضمن اینکه امورات جاری هم انجام شود؛ برای تغییرات وضع موجود در ارتباطات قوه قضائیه و ناجا یعنی تسریع در روند رسیدگی به پرونده ها و بهبود آن بایستی فکر اساسی شود.

وی تصریح کرد: انتظارات جامعه از قوه قضائیه و نیروی انتظامی بسیار زیاد است ان شاء الله در حفظ و ارتقاء امنیت در جامعه گام های بلند و موثرتری برداشته شود.

سردار "حسین اشتری" در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد ناجا در تعطیلات نوروزی سال ۹۸ و سیل اخیر که شمال و غرب کشور را دچار بحران کرده است، عنوان کرد: نیروی انتظامی با تمام امکانات و نیرو در کنار تامین امنیت مناطق سیل زده به یاری مردم شتافت.

فرمانده ناجا از دستگاه قضا و ناجا به عنوان دستگاه های موثر در جامعه نام برد و تصریح کرد: بنابراین اقدامات هماهنگی که میان ناجا و قوه قضائیه صورت می گیرد موجب دلگرمی مردم می شود.

سردار اشتری فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر