کد خبر: 748233 A

مدیریت آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت افزایی دانشگاه علامه طباطبائی، آزمون تافل زبان را ۲۰ اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، بنا بر اعلام مدیریت آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت افزایی، ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در این آزمون از ۲۰ فروردین ماه جاری آغاز و تا ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان در دورۀ آمادگی زبان دانشگاه از ۱۰ نمرۀ کلاسی برخوردار بوده و حضورشان در آزمون رایگان است و ۱۰ نمره کلاسی حداکثر برای دو دوره آزمون به‌صورت متوالی لحاظ خواهد شد.

هزینه شرکت در این آزمون ۲۰۰ هزار تومان است که ۲۰ درصد تخفیف برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی و ۵۰ درصد تخفیف برای دانشجویان خانواده‌های شاهد و ایثارگر در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، این آزمون روز جمعه مورخ ۹۸/۰۲/۲۰، ساعت ۹ صبح در محل آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت افزایی برگزار خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشی این مرکز به نشانی: www.training.atu.ac.ir و یاwww.otc.atu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند و به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۸۸۰۹۹۳ - ۸۸۸۷۲۰۵۸ تماس حاصل نمایند.

خانواده روابط عمومی آزمون دانشگاه علامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر