کد خبر: 748048 A

در بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان باوی خوزستان مطرح شد:

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور که به همراه وزیر کشور به مناطق سیل‌زده خوزستان سفر کرده، از مناطق سیل‌زده شهرستان باوی در این استان و فعالیت‌های استان البرز، معین این شهرستان، بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی جمالی‌‌‌نژاد بعد از ظهر امروز به همراه حاجی‌‌زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان و درویش‌‌پور معاون عمرانی استانداری البرز و سایر مسئولان محلی از مناطق سیل‌‌زده شهرستان باوی بازدید و در جریان آخرین وضعیت این شهرستان قرار گرفت.

وی در جریان اقدامات صورت گرفته توسط استان البرز در این شهرستان قرار گرفت. به منظور آمادگی حداکثری برای مقابله با سیل و آبگرفتگی در خوزستان،‌ مقرر شد چند استان معین شهرهای درگیر سیل باشند که استان البرز معین این شهرستان است. 

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در حاشیه این بازدید با اشاره به ناپایداری‌ هوای خوزستان طی روزهای آتی بر هماهنگی شهرداری‌ها و همچنین دهیاری‌های استان خوزستان در زمینه انجام اقدامات لازم برای مقابله با سیل و آبگرفتگی با دستگاه‌‌های امدادرسان استان از جمله آبفا و هلال احمر تاکید کرد.

جمالی‌نژاد افزود: در هنگام وقوع حوادث ضمن آمادگی کامل برای ارایه خدمات به مردم و اطلاع‌‌رسانی به موقع به ساکنان شهرها و روستاها باید برای بهره‌‌گیری از مشارکت‌های مردمی هم در مدیریت بحران برنامه‌‌ریزی و از ظرفیت‌‌های مردمی هم به نحو مطلوب استفاده کرد.

وی با بیان اینکه احتمال آبگرفتگی در بخش‌هایی از مناطق شهری و روستایی خوزستان وجود دارد بر آمادگی کامل تمامی دستگاه‌‌های اجرایی برای انجام اقدامات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی و خدمت‌‌رسانی سریع به مردم در هنگام حادثه تاکید کرد.

مهدی جمالی‌نژاد مهدی جمالی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر