کد خبر: 747790 A

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، از دستگیری دو شکارچی غیرمجاز در تهران خبر داد که با شکار حیوانات وحشی، اقدام به فروش گوشت آنها به قیمت های بالا به مشتریان خاص خود می‌کردند.

به گزارش ایلنا، سردار علی ذوالقدری، رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت : در پی وصول اخبار و اطلاعات مبنی بر شروع به فعالیت مجدد یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه شکار غیرمجاز ، تیم ویژه ای از مأموران پلس امنیت طی اقدامات ویژه پلیسی اطمینان پیدا کردند که متهم با شکار غیرمجاز حیوانات وحشی و بعضا کم یاب در حیات وحش اقدام به فروش گوشت و ... آنها به قیمت های بسیار بالا به مشتریان خاص می کند ؛ لذا طی هماهنگی با دستگاهی قضایی ، مأموران پلیس امنیت عمومی در بامداد مورخه ۱۳ فروردین سال جاری  با ورود به محل سکونت این شخص در منطقه شهران اقدام به دستگیری وی کرده و در بازرسی از محل سکونتش علاوه بر کشف سلاح‌های غیرمجاز مورد استفاده در شکار ، مهمات مربوطه ، دستگاه سیار POZZ ، مقادیری از گوشت های بسته بندی شده و ... نیز کشف شد .

وی ادامه داد: با دستگیری متهم و اعتراف صریح وی به انجام شکار غیرمجاز به همراه یکی از دوستانش ، مأمورین پلیس امنیت عمومی با شناسایی محل سکونت دومین متهم پرونده در منطقه جنت آباد ، در مورخه ۱۶/۰۱/۱۳۹۸ اقدام به دستگیری دومین متهم پرونده کرده و از داخل منزل این متهم نیز سلاح غیرمجاز مورد استفاده در شکار ، انواع فشنگ های جنگی و ساچمه زنی مورد استفاده در شکار و ... کشف شد .

رئیس پلیس آمنیت عمومی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به کشفیات بدست آمده از منزل متهم در خصوص گوشت و دیگر بقایای متعلق به حیوانات وحشی شکار شده هماهنگی لازم با سازمان حفاظت از محیط زیست در این خصوص انجام و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار داده شدند.

1

7

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ سردار علی ذوالقدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر