کد خبر: 747460 A

سرلشکر باقری:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش پلیس خصوصا یگان ویژه در برقراری امنیت کشور ستودنی است و مردم احساس امنیت می‌کنند.

به گزارش ایلنا، سرلشکر "محمد باقری" در حاشیه بازدید میدانی از مناطق سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان یگان ویژه در اجرای اقدامات موثر در برقراری امنیت، انتظام‌بخشی و ارائه خدمات به سیل‌زدگان این شهرستان گفت: امروز پلیس نماد خدمتگزاری در جامعه است.

وی افزود: تلاش فرمانده و مجموعه پلیس ویژه در برقراری امنیت کشور ستودنی است و مردم واقعا احساس امنیت می‌کنند چراکه پلیس در تمام صحنه‌ها حاضر است و با تلاش و فداکاری و خدمات شبانه‌روزی آسایش و آرامش را برای مردم فراهم می‌کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه پلیس ویژه از اقتدار خوبی در سطح نیروهای مسلح برخوردار است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، بسیج و ... برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل‌زده و با بهره‌گیری حداکثری از تمام توان و امکانات مهندسی و لجستیکی خود به منظور تامین نظم و امنیت وارد صحنه شده و در این راه از هیچ کمکی دریغ نکرده است.

سرلشکر باقری با تاکید بر حفظ امنیت و آرامش مناطق سیل‌زده خاطرنشان کرد: تلاش مجاهدانه همه سازمان‌ها و دستگاه‌های متولی و همکاری خوب مردم به روند امدادرسانی سرعت بیشتری داده است.

سرهنگ "حسین امجدیان" نماینده یگان‌های ویژه در منطقه سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقدامات موثر یگان ویژه در این مناطق گفت: یگان ویژه با حضور و برنامه‌ریزی موثر، فعال‌سازی ایستگاه‌های ایست و بازرسی و گشت‌های مداوم در این مناطق، علاوه بر انجام وظیفه ذاتی و قانونی یعنی تأمین امنیت آسیب‌دیدگان از سیل، در روند امدادرسانی و تسهیل در تردد خودروهای حامل کمک‌های مردمی نیز به خوبی ایفای نقش کرده است.

سرلشکر محمد باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر