کد خبر: 746944 A

عبدلی خبر داد؛

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از اعزام ۱۴۷ نیروی این سازمان به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و گلستان خبر داد.

 

به گزارش ایلنا، رضا عبدلی با اشاره به اعزام نیروها و تجهیزات سازمان پسماند به مناطق سیل‌زده استان‌های گلستان و لرستان گفت: سوم فروردین ماه امسال ۲۶ نفر از نیروهای سازمان پسماند به همراه دو دستگاه لودر، دو دستگاه بیل مکانیکی، چهار دستگاه کمرشکن، ۱۰ دستگاه کامیون کمپرسی و یک دستگاه جرثقیل به مناطق سیل‌‌زده استان گلستان اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه ۱۴ و ۱۵ فروردین ماه امسال گروهی دیگر از نیروهای سازمان پسماند به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شدند، اظهار داشت: دو دستگاه لودر، سه دستگاه کمرشکن، هشت دستگاه کامیون کمرشکن، یک دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه گریدر، ۱۰ دستگاه خاور، ۱۰ دستگاه واترجت، ۱۰ دستگاه مینی لودر و یک دستگاه خودرو پیکاپ تا به امروز به این منطقه ارسال شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اضافه کرد: همچنین ۲۰۰ عدد بیل، ۲۰۰ عدد چکمه، ۲۰۰۰ عدد ماسک و ۵۰ عدد کلنگ کارگری به مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال شده است.

عبدلی با اشاره به نیروهای کارگری اعزام شده به مناطق سیل‌زده استان لرستان تصریح کرد: در مجموع ۱۲۱ نفر نیروی خدماتی سازمان پسماند شامل ۹۰ نفر نیروی کارگری به همراه ۳۱ نفر راننده و کمک راننده به این استان اعزام شده است.

رضا عبدلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر