کد خبر: 746715 A

جانشین دریابانی استان هرمزگان از شناسایی اعضای یک باند از قاچاقچیان سوخت و کشف ۵۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی جاسک خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سهراب سجادی گفت: با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار دریابانان است.

وی از کشف محموله سوخت قاچاق و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت در استان هرمزگان خبر داد و افزود: در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت های ویژه، مرزبانان شهرستان جاسک اعضای یک باند از قاچاقچیان سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق می کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.

جانشین دریابانی استان هرمزگان ادامه داد: با اقدام به موقع دریابانان شهرستان جاسک و در یک عملیات سریع و غافلگیرانه، محموله سوخت قاچاق در آب های جاسک شناسایی و توقیف شد.

سرهنگ سجادی بیان کرد :در این عملیات دریابانان یک فروند شناور یدک کش خارجی را توقیف و ۵۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری ۹ قاچاقچی، خاطرنشان کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی محموله کشف شده ۴۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

انهدام باند قاچاقچیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر