کد خبر: 746451 A

معاون عمرانی وزیر کشور:

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در ادامه اعزام ماشین آلات و تجهیزات استان‌ها به استان‌های سیل‌زده، از اعزام ماشین آلات و تجهیزات از استان کرمان به استان‌های لرستان و خوزستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی جمالی نژاد افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه اقدامات لازم تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده با جدیت ادامه یابد و در ادامه ارسال کمک از استان‌هایی که در سیل اخیر از کمترین میزان حادثه برخوردار بودند، کاروانی از کمک‌های استان کرمان به سه استان درگیر با سیل ارسال شد.

وی توضیح داد: از استان کرمان برای مناطق سیل زده لرستان کمک‌هایی مشتمل بر ۳ دستگاه خودروی تانکر، ۴ دستگاه لودر، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه بولدوزر، ۴ دستگاه تریلی، ۲ دستگاه کامیون، ۳ دستگاه ژنراتور برق سه فاز، یک دستگاه خودروی سبک به همراه ۱۸ نفر تکنیسین و یک کامیون آب معدنی ارسال شد.

وی افزود: همچنین از استان کرمان به مقصد مناطق سیل‌زده خوزستان ۴۰۰ دستگاه چادر امدادی و ۲۴۰۰ تخته پتو ارسال شد.

وی افزود: یک بالگرد هم از جمعیت هلال احمر کرمان به خوزستان اعزام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور همچنین از اعزام خودروی سنگین بت فورد جمعیت هلال احمر کرمان که قابلیت حمل لوازم و عملیات امداد در سیلاب و مناطق سخت را دارد، خبر داد.

مهدی جمالی‌نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر