کد خبر: 746370 A

فرمانده نیروی انتظامی دردیدار با مردم بخش"گوریه" از توابع شهرستان شوشتر، گفت: بنده به عنوان نماینده مقام معظم رهبری به دیدار شما آمدم تا علاوه بر گزارش مسائل و مشکلات شما به ایشان و سایر مسئولان، مسائل مربوط به حوزه کاری خود یعنی امنیت را بررسی کنم.

به گزارش ایلنا، در ادامه سفر فرمانده نیروی انتظامی به مناطق سیل زده استان خوزستان؛ سردار " حسین اشتری" در بازدید از بخش گوریه از توابع شهرستان شوشتر با مردم این منطقه دیدار و گفت و گو کرد. 

عالی ترین مقام انتظامی کشور در این دیدار، اظهار کرد: بنده به عنوان نماینده مقام معظم رهبری به دیدار شما آمدم تا علاوه بر گزارش مسائل و مشکلات شما به ایشان و سایر مسئولان، مسائل مربوط به حوزه کاری خود یعنی امنیت را بررسی کنم.

فرمانده ناجا ادامه داد: به شما اطمینان می دهم ضمن بیان مسائل و مشکلات این شهرستان به کلیه مقامات، پیگیرمطالبات شما نیز هستم.

در ادامه این دیدار، مردم "گوریه" ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی، عنوان کردند: شما اولین مسئولی هستید که در این شهرستان حضور پیدا کرده و با مردم صحبت کرده اید که از شما قدردانی و تشکر می کنیم.

مردم بخش گوریه در ادامه صحبت های خود مطرح کردند: این شهرستان، در هشت سال دفاع مقدس، شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است و لحظه ای از وفاداری ما نسبت به مقام معظم رهبری( مدظله العالی) و آرمان های حضرت امام ( راحل) کم نخواهد شد.

سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر