کد خبر: 746268 A

در نشست جمالی‌نژاد و طیبی:

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تشکیل نشست مشترک رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور در روز 15 فروردین به‌منظور بررسی راهکارهای ارتقاء همکاری‌های مشترک در سال 98 خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین رجب صلاحی با اعلام این مطلب گفت: در این جلسه درباره پروژه تامین و ساخت 630 دستگاه واگن مترویی کلانشهر تهران که از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی مصوب وزارت کشور است بحث و بررسی شد و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و تخصص داخلی برای انجام این پروژه و سایر پروژه‌های ملی مشابه مورد تاکید شود.

وی همچنین با اشاره به اهمیت دفع پسماندهای خانگی و خطرناک بدون آسیب رساندن به محیط زیست افزود: یکی از مهمترین برنامه های سال جاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اجرائی شدن بند (ی) تبصره (6) قانون بودجه سال 1398 است و در این جلسه مقرر شد پس از طی مراحل قانونی، از توان اجرائی جهاددانشگاهی به‌عنوان مدیر طرح در حوزه مدیریت پسماند نیز بهره‌گیری شود.

رجب صلاحی با اشاره به توان علمی و اجرائی جهاد دانشگاهی در انجام پروژه‌های ملی، گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و جهاد دانشگاهی به منظور افزایش همکاری‌های دوجانبه و بهره‌گیری از توانمندی‌های جهاددانشگاهی در حوزه وظایف و ماموریت‌های شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در سال 1398، اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

حسین رجب صلاحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر