کد خبر: 746127 A

جلال ملکی خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از فوت یک نفر به دلیل ریزش آوار در پاساژی در خیابان یافت‌آباد خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۵۳ دقیقه بامداد حادثه آوار در خیابان یافت‌آباد، خیابان مدائن به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه بود که برای کاربری پاساژ و انبار استفاده می‌شد البته بسیاری از مغازه‌ها نیز خالی بود و از آن‌ها استفاده نمی‌شد و بیشتر مغازه‌ها تبدیل به محلی برای استراحت کارگران و رانندگانی شده بود که در آن محدوده فعالیت می‌کردند، تبدیل شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه یکی از مغازه‌ها در بخشی از پاساژ در هر سه طبقه تخریب شده بود، خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که تعدادی از افراد در این بخش گرفتار شده‌اند. پیش از رسیدن آتش‌نشانان یک نفر توانسته بود خود را از زیر آوار نجات دهد.

ملکی تصریح کرد: به گفته این فرد یک نفر دیگر نیز زیر آوار هنوز گرفتار بود. با توجه به وضعیت ناایمن محل حادثه، آتش‌نشانان به سرعت ایمن‌سازی‌های لازم را انجام داده و همزمان مشغول جستجوی فرد مفقود شده، شدند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان موفق شدند از مغازه جانبی حفره‌ای به این بخش ایجاد کنند و پس از مدتی تلاش و جستجو موفق شدند مردی حدود ۵۵ ساله را از زیر آوار خارج کنند که پس از معاینات اولیه توسط اورژانس مشخص شد این فرد به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: محل ایمن‌سازی شده و تحویل عوامل انتظامی شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر