کد خبر: 746117 A

فرمانده ناجا، وظیفه اصلی نیروی انتظامی را استقرار نظم و امنیت در مناطق سیل‌زده و گسترده کردن چتر امنیتی در این مناطق عنوان و تاکید کرد: پلیس با اخلال‌گران نظم و امنیت در مناطق سیل‌زده قاطعانه برخورد می کند.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" به منظور بازدید و بررسی وضعیت مناطق سیل زده لرستان به این استان سفر کرد و در بدو ورود به فرودگاه خرم آباد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از همان دقایق نخست نیروهای انتظامی در کنار مردم سیل‌زده لرستان قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نظم و امنیت خوبی را در پلدختر شاهد هستیم، ضمن اینکه با تمهیدات اندیشیده شده از سوءاستفاده برخی افراد از شرایط منطقه جلوگیری شد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، وظیفه اصلی نیروی انتظامی را استقرار نظم و امنیت در مناطق سیل‌زده و گسترده کردن چتر امنیتی در این مناطق عنوان و تاکید کرد: پلیس  با اخلال‌گران نظم و امنیت در مناطق سیل‌زده قاطعانه برخورد می کند.

وی با بیان اینکه مجموعه های خدمات‌رسان نیروی انتظامی اعم از بهداری، مهندسی و... تا عادی شدن شرایط در کنار مردم حضور دارند، افزود: مردم از این جنبه، هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی در خاتمه گفت: کمک‌ها و امدادرسانی‌ها بایستی تسریع و افزایش یابند، چرا که حادثه‌ای رخ داده و تأثیرات آن تا روزهای آینده ادامه دارد.

سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر