کد خبر: 746116 A

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه محورهای چالوس و هراز به سمت تهران یک طرفه هستند آخرین وضعیت ترافیک محورهای کشور را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی گفت: برابر گزارشات دریافتی هم اکنون بارش برف در ارتفاعات محور کرج -چالوس و بارش باران در اکثر محورهای استان‌های اصفهان و کرمان و محور تربت حیدریه - مشهد در استان خراسان رضوی و محور فردوس - بشرویه در استان خراسان جنوبی گزارش شده است.

وی به ترافیک محورهای کشور اشاره کرد و گفت: برابر گزارشات دریافتی بار ترافیکی در شمال به جنوب محور هراز محدوده های تونل شماره یک، پنجاب و لاریجان نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به محور کرج - چالوس اشاره کرد و گفت: شمال به جنوب محور چالوس محدوده های مرزن آباد، پل زنگوله، تونل تکاور و آدران بار ترافیک نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است. همچنین شمال به جنوب محور فیروزکوه در تمام مسیر ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.

وی در خصوص محور رشت - قزوین گفت: شمال به جنوب محور رشت به قزوین محدوده‌های امامزاده هاشم تا پل عوارضی ترافیک نیمه سنگین است و در سایر محورهای کشور ترافیکی روان را شاهدیم.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا مجددا تاکید کرد: بنا بر هماهنگی انجام شده و اطلاع رسانی صورت گرفته محورهای چالوس و هراز از سمت شمال به سمت تهران یک طرفه هستند و مأموران پلیس راه با هرگونه تخلف در طول این مسیرها به طور جدی برخورد می کنند.

سرهنگ نادر رحمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر